Whatsapp Görüşmesi Başlat
Tüm alışverişlerinizde KARGO BEDAVA
90 (532) 611 13 16

Piyano Ekspertiz

Piyano Ekspertiz

Firmamız BARDAKÇI KARDEŞLER PİYANO olarak müşterilerine Piyano Ekspertizi konusunda da hizmet vermektedir.

Piyanonuzu satmak istediğinizde yada 2. el bir piyano almayı düşündüğünüzde değer ekspertizi yaptırarak satmayı veya almayı düşündüğünüz piyano konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Ailenizden kalma bir piyano satmayı düşündüğünüz rakamdan daha değerli olabilir. Böylece piyanonun değeri konusunda ekspertiz yaptırdığınız için satışını gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, sahibinden 2. el bir piyano satın almak niyetinde olduğunuzda ekspertiz yaptırmanız gerekir. Çünkü bazı piyanolarda tamiri mümkün olmayan hasarlar oluşmuş olabilr. Böyle bir piyanoyu sahibinden ekspertiz yaptırmadan aldığınız zaman hiçbir hak telep edebilmek gibi bir şansınız olmayacaktır. Piyano Ekspertizi yaptırarak almanız size ne kadar bir masrafla karşılaşabileceğiniz konusunda fikir vermiş olur. Ayrıca alacağınız piyano içinde adil bir fiyat ödediğinizden emin olabilirsiniz.

Piyano alış ve satışınızda konusunda uzman olan piyano ekspertiz servisimize başvurarak hatalı bir alışveriş yapmaktan kesin olarak kurtulmuş olursunuz.

Güvenli Alışveriş
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜÇLÜ ALT YAPIYLA
ALIŞVERİŞİNİZ GÜVENDE
Kapıda Ödeme
KAPIDA ÖDEME
NAKİT VEYA KREDİ KARTI
ÖDEMELER KAPINIZDA
Hızlı Kargo
ÜCRETSİZ ve HIZLI GÖNDERİ
AYNI GÜN VE ÜCRETSİZ KARGODA
Whatsapp
WHATSAPP
90 (532) 611 13 16
Projenet Eticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.
Bonus World Maximum Axess Paraf Advantage