Whatsapp Görüşmesi Başlat
Tüm alışverişlerinizde KARGO BEDAVA
90 (532) 611 13 16

Piyano Reglaj (Regülaj)

Piyano Reglaj (Regülaj)

Regülaj Ayarı: Piyanonun klavyesi ile mekanizmasının mükemmel bir uyum içersinde çalışmasıdır. Bir piyanoda akorttan önce gelen husus regülaj ayarıdır. Akortsuz bir piyano çalınabilir, fakat regülaj ayarı olmayan bir piyano çalınamaz.

Bir piyanist için piyanonun en önemli yeri klavyesidir. nedeni ise, Parmak uçları ile klavyeye dokunduğu zaman istediği tekniği ve nüansı yapamayan piyanist sesleri ne kadar güzel akortlanmış olursa olsun o piyanoyu icra edemez. Piyanoyu çalıştıran ve icracıya rahat çalma imkanı veren regülaj ayarıdır onun içinde önemi büyüktür.

Birbirine bağlı birçok bileşenlerden meydana gelen mekanizma ile klavye arasında mükemmel bir denge ve uyum olmalıdır. Regülajı yapılmış olan birpiyano çalan kişinin ( iyi nüans ve repetisyon ) hakimiyetini yükseltir.

Piyano tuşlarının ucundan çekiçlerin tellere vuruşuna kadar on iki değişik ayar yapılır. Bu ayarların piyano tamiri konusunda iyi bir uzman tarafından yapılması gerekir.

BARDAKÇI KARDEŞLER PİYANO olarak 1967´den bu yana, Piyano tamir tecrübemizle piyanonuzun regülaj ayarlarındaki bozukluklar uzman piyanoservisimiz tarafından garantili olarak giderilecektir. Böylece Piyanonuz %100 kapasiteyle çalışır hale gelecek ve siz de piyano çalmaktan almış olduğunuz keyfi kaybetmeyeceksiniz.

 

Güvenli Alışveriş
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜÇLÜ ALT YAPIYLA
ALIŞVERİŞİNİZ GÜVENDE
Kapıda Ödeme
KAPIDA ÖDEME
NAKİT VEYA KREDİ KARTI
ÖDEMELER KAPINIZDA
Hızlı Kargo
ÜCRETSİZ ve HIZLI GÖNDERİ
AYNI GÜN VE ÜCRETSİZ KARGODA
Whatsapp
WHATSAPP
90 (532) 611 13 16
Projenet Eticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.
Bonus World Maximum Axess Paraf Advantage