Whatsapp Görüşmesi Başlat
Tüm alışverişlerinizde KARGO BEDAVA
90 (532) 611 13 16

Piyano Taşıma

Piyano Taşıma

Piyano nakliyesi özen ve titizlik gerektiren bir iştir. Piyano sadece maddi olarak değil manevi olarak da çok fazla önem arz eden müzik aletlerinden birisidir. Ağır bir müzik aleti olup çok narindir. Taşıma sırasında meydana gelebilecek olan en ufak çizik, geri dönüşü zor olacak maddi ve manevi kayıplara sebep olmaktadır. Bu yüzden Piyano tecrübesiz nakliye firmaları ile taşınmamalıdır.

Piyano taşımacılığı yapan nakliye şirketleri gün geçtikçe artış göstermektedir. Hemen hemen tüm nakliyat firmalarının ilan ve web sitelerinde, piyanotaşıdıklarına dair içerikler yer almaktadır. Ama her nakliye firması piyano taşıma tekniklerini bilmemekle beraber Piyano gibi değerli müzik aletlerine ciddi zararlar ( tel kopmaları,rezonans tahtası çatlakları, döküm şase kırılmaları ) vermektedir.

Bu nedenle taşıyıcı firmayı dikkatli seçmeniz gerekmektedir. Firmamızın evden eve piyano nakliyesi ve piyano taşıma konusunda önem verdiği ilk şey müşteri memnuniyetidir. Dikkatsiz ve tecrübesiz nakliyeciler sorunlara ve problemlere neden olacaktır. Firmamız duvar piyanosu ve kuyruklu piyanotaşımacılığı hizmetlerini sorunsuz olarak yapmaktadır.

İsteğiniz doğrultusunda belirliyeceğiniz zamanda uzman piyano taşıma ekibimiz özel taşıma yöntemi ve malzemeleri ile piyanolarınızı sorunsuzca taşıyacaklardır.

“Piyano taşımak ayrı bir sanattır. Sürekli başında dururuz piyano taşınırken. Bu işleri bilmeyen bir taşıyıcı size en baştan tamirat işi çıkartır. Küçük bir çizik bile yeter, bütün cilayı baştan yapmak zorunda kalırsınız.”

 

Güvenli Alışveriş
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜÇLÜ ALT YAPIYLA
ALIŞVERİŞİNİZ GÜVENDE
Kapıda Ödeme
KAPIDA ÖDEME
NAKİT VEYA KREDİ KARTI
ÖDEMELER KAPINIZDA
Hızlı Kargo
ÜCRETSİZ ve HIZLI GÖNDERİ
AYNI GÜN VE ÜCRETSİZ KARGODA
Whatsapp
WHATSAPP
90 (532) 611 13 16
Projenet Eticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.
Bonus World Maximum Axess Paraf Advantage